O CD…

Šárka Krejčí skladatelka - texty, hudba, korepetice, výuka

Nápadité CD s autorskými písničkami pro děti, které pobaví i dospělé. Zpěv s klavírním doprovodem zpestřují různé zvukové efekty. Součástí CD je nevšední booklet se všemi písňovými texty, vyšperkovaný obrázky Andrey Tachezy. Testováno na věku 2-76 let.

Podrobnosti o našem dokončeném projektu si můžete prohlédnout na HITHITu. CD je možné dále objednávat u autorky.

MALÁ OCHUTNÁVKA – PÍSNIČKA ZEDNÍCI

UKÁZKY OSTATNÍCH PÍSNIČEK

AUTORKA – ŠÁRKA KREJČÍ

Šárka Krejčí je vystudovaná textařka a klavíristka, jako samouk máma 3 dětí. Při psaní textu se ráda nechává inspirovat hudbou nebo obrázkem. Za kvalitní text považuje ten, který má myšlenku, dobře frázuje a je vyčištěný od zbytečné slovní vaty.

Dvě písničky z jejího nového CD Čas na lelky (Nezbedný semafor a Most má zlost) se dostaly do finále Dětské noty, první z nich získala v roce 2014 1. cenu.

VÝTVARNICE – ANDREA TACHEZY

Andrea Tachezy vystudovala VŠUP, atelier filmové a televizní grafiky. Od ukončení studia se věnuje kresbě, grafice, ilustraci a bezúčelnému kutilství. Je sběratelka příběhů a recyklátorka materiálů.

V roce 2014 získala Zlatou stuhu v kategorii Knihy pro mladší děti za knížku Ferdinande!, v roce 2015 za titul Bořivoj a blecha Fló a v roce 2016 byla opět nominována s knížkou Zuza v zahradách.